Zrównoważona produkcja

Marka  Heykka  wprowadza w życie ideę tworzenia eleganckich produktów z trwałych materiałów. Jakość i solidność wykonania pozwalają wykorzystywać nasze artykuły przez długi czas, bez konieczności kupowania lub wymieniania produktów wielokrotnie.  Tym samym wpisujemy się w ideę kierunku Zero waste, który skupia się na niemarnowaniu i generowaniu jak najmniejszej ilości odpadów. Niebywałą korzyścią z tego faktu jest oczywiście  ochrona naszego środowiska naturalnego, jak i coraz większe oszczędności w portfelu.

Nasze produkty są bezpieczne i zgodne z obowiązującymi normami – mogą być używane przez dzieci powyżej trzeciego roku życia. Są nietoksyczne, tym samym bezpieczne dla dzieci i środowiska. Gumki do zmazywania jakie znajdują się przy ołówkach Stello nie zawierają PCV oraz szkodliwych ftalanów, natomiast nasadka w całości nadaje się do recyklingu.

Dbamy także o to, by opakowania naszych produktów były łatwe do recyklingu, stąd większość z nich jest pakowana w tekturowe pudełka. 

Do produkcji artykułów piśmienniczych nie użyto ani jednego drzewa z lasów deszczowych. Drewno topoli użyte do produkcji kredek i ołówków pochodzi z wyspecjalizowanej plantacji. Niezwykłym atutem topoli jest fakt, że drewno jest bardzo trwałe, lekkie i łatwe w temperowaniu.

Od ludzi z pasją

Marka Heykka jest częścią firmy ARGO S.A., która od 30 lat z sukcesami istnieje na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych. Wieloletnie doświadczenie poparte tradycją pozwoliło nam rozwinąć działalność firmy w wielu obszarach. Posiadamy własny magazyn dzięki czemu możemy na bieżąco dostarczać naszym klientom przybory do pisania, zakreślania i rysowania. Od wielu lat budujemy długofalową, partnerską współpracę w obszarze B2B.

Więcej o firmie ARGO S.A.

ARGO S.A. jest liderem polskiego rynku laminacji i urządzeń do oprawy dokumentów. Firma posiada dwa oddziały w Gdańsku i w Warszawie oraz sieć Partnerów Handlowych na terenie całej Polski, a także w Czechach, Słowacji, Ukrainie, Białorusi, Rosji, Litwie, Bułgarii, Austrii i w Niemczech. Kluczowe produkt takie jak niszczarki Wallner czy Kobra stały się synonimem naszej firmy. Regularnie wzbogacamy swoją ofertę o nowe, innowacyjne rozwiązania i urządzenia.

W ofercie firmy znajdują się:

  • profesjonalne niszczarki dokumentów

  • laminatory i folie laminacyjne

  • bindownice i termobindownice wraz z szeroką gamą kolorowych okładek, grzbietów plastikowych i drutowych

  • urządzenia do cięcia i formatowania papieru – gilotyny, trymery, obcinarki

  • akcesoria biurowe – testery banknotów, dziurkacze, identyfikatory, zaokrąglacze narożników, apteczki, szafki na klucze itp.

  • kołonotatniki i teczki ofertowe firmy MINTRA

Ponadto ARGO S.A. jest producentem Galerii Papieru® – kolorowych arkuszy oraz dyplomów, które umożliwiają stworzenie barwnej formy identyfikacji wizualnej oraz dystrybutorem materiałów i urządzeń do wykonywania nadruków technologią sublimacji Grawerton® .

Przyjrzyj się naszym markom z bliska.
www.argo.pl
www.galeriapapieru.pl
www.mintra.pl
www.grawerton.pl
www.hanami.pl

Jesteśmy dla Was

Naszą misją jest wpieranie rozwoju dzieci, bo to one są naszą nadzieją oraz inspiracją do działania. Przy okazji upiększamy świat dorosłym, tworząc wspaniałą przestrzeń do wspólnej pracy i zabawy.

Prowadzimy szeroko rozbudowany marketing na płaszczyźnie reklamy, promocji czy edukacji. Wpieramy szkoły, przedszkola oraz fundacje.

Wierzymy, że razem możemy zrobić w tej kwestii wiele dlatego jesteśmy otwarci na współpracę. Skontaktuj się z nami mailowo: marketing@argo.pl jeżeli chciałbyś z nami współpracować.

Jesteśmy obecni także na:

Facebook

Instagram

#heykka.eu   #heykka   #loveHeykka   #artHeykka   #colourHeykka   #marvelo   #stello   #jumboHeykka   #zmienpracewzabawe   #uczesienabledach   #pomalujmojswiat